Novorozené štěně

Přáli jste si někdy mít psa? Není tak snadné vycvičit psa, pokud si myslíte, že je to snadné. Předpokládejme, co byste dělali, kdybyste měli jeden? Představte si, že vaše maminka koupí psa, ale má tolik práce a vy máte 2 malé děti, o které se musíte starat? Péče o psa je trochu podobná péči o dítě, ale ve skutečnosti to může být těžší.

Život štěněte dítěte

Na začátku života dítěte potřebuje tři dobrá jídla denně. Když rostou trochu víc, potřebují jen dvě jídla denně. Navíc potřebují spoustu vody denně, aby měli energii. Většinou každý ví, že štěňata jsou tak roztomilá, ale pokud se někdy pokusíte dotknout novorozeného štěněte ,jeho máma může”vrčení“na tebe, protože si pravděpodobně myslí, že jí ublížíš štěně.” Ale u některých maminek vás nechají dotknout se jich.

Štěně v autě

Můžete dát své štěně do auta. Ale vždy musí mít u sebe dospělého, když řidič jede. Také Nikdy nenechávejte štěně samotné V autě, zvláště když je horko a Slunce je horké. Jen si představte, co se může stát. Pravděpodobně Chaos.

Pes

Nezapomeňte krmit své štěně pouze krmivem pro psy. Pokud jste upouštěli zbytky z večeře do misky vašeho štěněte, měli byste přestat. Lidé jídlo není vždy dobré pro psy. Psi potřebují krmivo pro psy.

Hraní se štěnětem

Zacházejte se štěnětem jemně. Buď opatrný. Může se vám kroutit a kroutit z paží. Vaše štěně by mohlo být těžce zasaženo, pokud byste ho upustili.

Ospalé Štěně

Nenechte se zvyknout vzít si štěně do postele s sebou. Štěně může spát ve vaší ložnici, ale mělo by zůstat ve vaší vlastní posteli. Ujistěte se, že jsou vaše dveře zavřené. Tímto způsobem se vaše štěně nezraní ani nebude dělat nepořádek.

Udržujte své štěně v bezpečí a stále se s ním Smějte a usmívejte se!

Pejsek s úsměvem